Konwent Burmistrzów Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dodano: 30 czerwca 2017

We wtorek, 27 czerwca, w Nowem obradowali Burmistrzowie Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na spotkaniu omówiono następujące tematy : zmiany w oświacie, Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych, projekt Infostrada 2.0  oraz sprawy bieżące. Gośćmi Konwentu między innymi byli: Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ryszard Bober, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik, Pełnomocnik Zarządu ds. legislacyjnych ZMP Marek Wójcik, w zastępstwie Wojewody – Wicewojewoda Józef Ramlau.

Pay to write research paper Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Help with Coursework University Pay Someone To Do Accounting Do My Coursework Write My Essay for Me! Assignment Help