Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dodano: 10 grudnia 2015

5 grudnia 2015 r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowem zorganizowała imprezę  o charakterze integracyjnym dla osób niepełnosprawnych z terenu gminy Nowe. Już tradycyjnie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych wspólnym zabawom towarzyszyła okazja do rozmów i wymiany doświadczeń rodziców, opiekunów osób niepełnosprawnych. Uczestnicy bawili się świetnie, były tańce, konkurencje sprawnościowe oraz bardzo atrakcyjne doświadczenia chemiczne. Nie zabrakło również poczęstunku i słodkich upominków przygotowanych przez nauczycieli i uczniów SP 2. Liderem wśród osób realizujących to zadanie była pani Marzena Czaja. W organizacji pomagali również wolontariusze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij