Mieszko Reszka ponownie Mistrzem Europy w karate

Dodano: 5 czerwca 2014

25 maja był szczęśliwym dniem dla zawodnika karate Mieszka Reszki, który ponownie zdobył mistrzostwo podczas Mistrzostw Europy w Karate dla dzieci w niemieckim Emden. Mieszko wystąpił w kata dosłownie dyskwalifikując pozostałych startujących precyzją i dynamiką swojego pokazu. Podczas Mistrzostw przedstawiciel Gminy Nowe Zbigniew Lorkowski odbył rozmowy z Jensem Frickem – Prezesem IMAFE na temat organizacji Mistrzostw Europy w Karate w Nowem 18-19 października 2014 roku.

Mieszko-Reszka-.JPG

reprezentacja-Polski-wraz-z-Jensem-Fricke.JPG

Help with Coursework University Assignment Writing Service Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Pay Someone To Do Accounting Assignment Help Do My Accounting Assignment