Nagrody Burmistrza i awanse zawodowe

Dodano: 22 października 2019

W poniedziałek w Urzędzie Gminy w Nowem odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Burmistrz Nowego przyznał nagrody za wyróżniającą się pracę na rzecz edukacji w gminie. Tegoroczne nagrody otrzymały: Hanna Gorczyca – Dyrektor Przedszkola Samorządowego oraz Wioletta Grzemska nauczyciel przedszkola i logopeda. Spotkanie było także okazją do odebrania ślubowania oraz wręczenia aktu awansu zawodowego  związanego z mianowaniem. Nauczycielami mianowanymi zostały: Arleta Krzemińska, Marta Danielewicz i Monika Szajkowska.  Panie pracują  w Szkole  Podstawowej nr 2 w Nowem.  Burmistrz Nowego Czesław Woliński wszystkim Paniom pogratulował sukcesów i życzył realizacji planów zawodowych.

Help with Coursework University Accounting Homework Help Write My Essay for Me Here! Do My Accounting Assignment Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Assignment Help Do My Coursework