Nauczyciele z nagrodami Burmistrza Nowego

Dodano: 11 października 2023

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Nowego przyznał nagrody za bardzo dobrą pracę pracownikom oświaty. Burmistrz wyróżnił Panią Dyrektor Bożenę Bienek oraz Panią Małgorzatę Kunek ze Szkoły Podstawowej w Trylu oraz Panie Małgorzatę Chludzińską – Kopińską i Marzenę Kowalską ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowem. Podczas spotkania Burmistrz wręczył wszystkim Dyrektorom kwiaty a nagrodzonym gratulacje i życzenia.