Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji projektu Programu współpracy gminy Nowe w 2019 r. z organizacjami pozarządowymi

Dodano: 6 grudnia 2018

Nowe 02.12.2018

Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji projektu  Programu współpracy gminy Nowe w 2019 r. z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

1. Konsultacje prowadzone były w oparciu o przepisy ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018r., poz. 450 z późniejszymi zmianami) oraz postanowienia uchwały nr IV/20/2010 Rady Miejskiej w Nowem  z dnia 29 grudnia  2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów prawa miejscowego.
  2. Ogłoszenie Burmistrza Nowego o konsultacjach projektu Programu zamieszczono w dniu października 16 października 2018   roku  na stronach internetowych www.gminanowe.pl, BIP Nowe oraz tablicy ogłoszeń w budynku Gminy Nowe.   Projekt programu współpracy zamieszczony został także na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowe w zakładce „Organizacje Pozarządowe” oraz BIP Nowe zakładka „Współpraca z organizacjami pozarządowymi.”  oraz Biurze Obsługi Klienta.
  3. Konsultacje odbywały się w dniach od 23 października 2018 roku do 2 listopada 2018 roku w następującej postaci: otwartego spotkania konsultacyjnego w dniu 23 października 2018 roku, korespondencyjnie poinformowano organizacje o możliwości składania opinii do projektu, opublikowano Projekt na stronach internetowych www.gminanowe.pl i BIP Nowe.
  4. W czasie trwania konsultacji nie wniesiono uwag do przedstawionego projektu Programu.

Zbigniew Lorkowski

Zastępca Burmistrza Nowego

no information about writers. how to help 5th grader write essay for traditional school write my english essay for me for cheap equal pay for equal play essay last minute pay for college homework source assigncode.com Discount Code