Pływak z Nowego ponownie na podium

Dodano: 20 lutego 2013

Rumia-Dystans-logo.png
9 lutego 2013 roku odbyły się ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski w pływaniu Masters Rumia Dystans w Rumii. Zawodnicy startowali na dystansie 400 i 800 metrów. Przedstawiciel Total Immersion Nowe Wiesław Szymański zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 400 metrów stylem dowolnym. Jest to kolejny sukces pływaka z grupy Total Immersion Nowe, której działalność szkoleniową skierowaną do seniorów oraz młodzieży wsparł finansowo w 2012 roku samorząd gminy Nowe.

Na zdjęciu zwycięzca 400 m stylem dowolnym i rekordzista Polski na tym dystansie Mariusz Gabiec z AZS Masters Olsztyn wraz z Wiesławem Szymańskim z grupy Total Immersion Nowe. Gratulujemy sukcesu.

Rumia-Dystans.jpg

Accounting Homework Help Essay Help Corporation Write My Essay for Me Here! EduBirdie Promo Code Pay for research paper Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Do My Coursework Do My Accounting Assignment Help with Coursework University Assignment Writing Service