Podziękowanie dla gmin za wdrażanie funduszy unijnych

Dodano: 13 czerwca 2017

7 czerwca, w ratuszu starego miasta w Toruniu, odbyło się  IV Forum Samorządowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W uroczystym spotkaniu samorządowców wszystkich szczebli z całego regionu uczestniczyli marszałek Piotr Całbecki i przewodniczący sejmiku województwa Ryszard Bober, a także radni województwa i zaproszeni goście. Głównym punktem programu było wystąpienie marszałka województwa podsumowujące inwestowanie unijnych środków pomocowych Unii Europejskiej, obecnej i poprzedniej perspektywy, na rzecz rozwoju Kujaw i Pomorza. – Jak wiadomo, Kujawsko-Pomorskie najefektywniej w Polsce wykorzystało pieniądze dostępne w ramach programów operacyjnych perspektywy 2007-2013. To sukces nas wszystkich, sukces samorządów lokalnych i samorządowców wszystkich szczebli – podkreśla marszałek Całbecki.

Podczas Forum Burmistrz Nowego otrzymał okolicznościowy certyfikat za wkład w wydatkowaniu środków unijnych, w jego imieniu odebrał wyróżnienie Zastępca Burmistrza Zbigniew Lorkowski.

Więcej informacji na ten temat:

Foto: Adam Fisz/ Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Essay Help Corporation Assignment Help Accounting Homework Help Pay to write research paper Do My Coursework Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Assignment Writing Service Help with Coursework University