Pomoc w zbiórce odpadów rolniczych

Dodano: 4 marca 2021

W dniach od 24 do  26 lutego 2021r. na terenie Gminy Nowe odbyła się zbiórka odpadów rolniczych.  Zbiórka odbyła się z dofinansowaniem  z  Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu ogólnokrajowego.  Starania o udział w programie gmina podjęła w 2020 roku, jednak ze względów proceduralnych faktyczny odbiór odpadów nastąpił w roku bieżącym.  Wkład własny gminy będzie oscylował w wysokości około 20 % kosztu odebranych odpadów od rolników.  Rolnicy oddawali odpady za darmo.

Zebrano ponad 29 ton odpadów, to jest  siatki i  sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i worków typu Big-Bag.  Do zbiórki zgłosiło się 30 rolników, jednak odpady dostarczyło zaledwie 10.   Wykonawcą zadania była firma KAR-SUR ze Świecia.  Zbiórka odbyła się także przy wsparciu  Przedsiębiorstwa Usług Miejskich w Nowem.

Assignment Help. Your Essay Help. Write My Essay for Me Cult Write My Coursework. Do My Accounting Homework EduBirdie Promo Code Assignment Writing Service. Coursework Writing Help Write my essay in 3 hours