Przejdź do treści
Gmina Nowe
Dziś jest:

Posiedzenie Kapituły Rycerstwa Polskiego i Jubileusz Klubu Miłośników Kultury Średniowiecznej

Dodano: 21 lutego 2020

W sobotę 29 lutego 2020 roku rycerstwo ponownie opanuje nowski zamek, odbędzie się posiedzenie Kapituły Rycerstwa Polskiego. Przywitanie rycerskich delegacji odbędzie się o godzinie 10 na rynku. Następnie poczty rycerskie przejdą na zamek, gdzie odbędą się obrady Kapituły. Podczas posiedzenia Kapituły swój Jubileusz świętować będzie także Klub Miłośników Kultury Średniowiecznej. Na zamkowym dziedzińcu zaplanowano krótki turniej i pokaz rycerskiej zręczności.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij