Przebudowa drogi gminnej 030311C w obrębie Gajewo Zabudowania-Osiny- II etap

Dodano: 16 stycznia 2017

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” pn.

„Przebudowa drogi gminnej 030311C w obrębie Gajewo Zabudowania, Osiny- II etap”

mająca na celu wparcie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich poprzez budowę infrastruktury drogowej, która zagwarantuje spójność terytorialną w zakresie włączenia społecznego. Aby było to możliwe konieczna jest przebudowa drogi Gajewo Zabudowania- Osiny- Głodowo o długości 2561 metrów. Droga ta jest kluczowa pod względem społecznym jak i gospodarczym dla mieszkańców oraz turystów.

Operacja jest współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Zadanie została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A ul. Pomorska 26a 83-200 Starogard Gdański.

Całkowita wartość zadania wyniosła 598 448,30 zł brutto, z czego 63,63 % tj. 380 792,00 zł stanowi kwotę przyznanej pomocy w ramach w/w działania.

Here Full Enter your e-mail to get fresh promo codes But are these claims for real and is sharkpapers.com Promo Codes 2022? We investigated the site Summary Top Rated Top Rated Source Here By the allotted deadline