Rozpoczęcie inwestycji „Budowa drogi gminnej 030307C w miejscowości Osiny, Głodowo”

Dodano: 15 października 2020

Burmistrz Nowego informuje, ze rozpoczęła się inwestycja polegająca na „Budowie drogi gminnej 030307C w miejscowości Osiny, Głodowo od km 3+251,00-koniec etapu II, początek etapu III, do km 5+899 – koniec zabudowań”, która jest inwestycją dofinansowaną ze środków Państwowego Funduszu Celowego – Fundusz Dróg Samorządowych.

Całkowita wartość inwestycji 1 766 246,94zł.

Kwota udzielonego dofinansowania ze środków Funduszu – 971 435,00zł.

Zakres rzeczowy budowy drogi ma obejmować 2,648 km .

W dniu 25 września 2020r. została podpisana umowa z Wykonawcą  oraz został przekazany plac budowy Wykonawcy zadania – Kwidzyńskiemu Przedsiębiorstwu Robót Drogowo – Budowlanych „STRZELBUD” Sp. z o.o. z siedzibą ul. Lotnicza 3, 82-500 Kwidzyn.