Rozstrzygnięcie konkursu na hasło promocyjne Gminy Nowe

Dodano: 19 kwietnia 2011

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs na „Hasło promocyjne Gminy Nowe” został rozstrzygnięty. W wyznaczonym terminie do siedziby Organizatora wpłynęło 150 propozycji haseł promocyjnych. Zgłaszającymi były zarówno osoby z terenu naszej Gminy, jak również z Poznania czy Szczecina. Burmistrz Nowego przychylił się do propozycji komisji konkursowej i zarządzeniem nr 44/2011 z dnia 15 kwietnia 2011 rozstrzygnął konkurs na hasło promocyjne Gminy Nowe. W konkursie zwyciężyło hasło Pana Szymona Czopik z Poznania.

Uzasadniając wybór Komisja Konkursowa kierowała się przyjętymi kryteriami oceny.  Oceniając zwycięskie hasło  w kontekście pozostałych propozycji wybrane hasło   wyróżnia  się swoją wartością użytkową, czytelnością i funkcjonalnością, wyrażającą się w zgrabnej lapidarności przekazu. Hasło  w swej treści nawiązuje  do nazwy Gminy, niosąc jednocześnie same pozytywne skojarzenia. Komisja rozstrzygając konkurs wzięła także pod uwagę treść hasła z jego graficznym odwzorowaniem. Z uwagi na  wspomniane walory, do których dodać należy także wartości marketingowe a także łatwość rozpoznania, zapamiętania, powielania zwycięskie hasło prezentowało się ze wszystkich propozycji najatrakcyjniej.
Wszystkim, którzy brali udział w Konkursie dziękujemy, a zwycięzcy gratulujemy.

Czesław Woliński – Burmistrz Nowego

Komisja Konkursowa:
1.    Zbigniew Lorkowski  – przewodniczący komisji
2.    Marek Słomiński – członek
3.    Jerzy Wotkowski – członek
4.    Andrzej Danielewski – członek
5.    Artur Jetkowski – członek

Assignment Writing Service Write My Essay for Me! Pay to write research paper Essay Help Corporation Assignment Help Help with Coursework University Pay Someone To Do Accounting Do My Coursework