Spektakl Teatru Ulicznego Pinezka z Gdańska

Dodano: 4 września 2013

Niedzielny spektakl Pinezki okazało się połączeniem magii teatru i cyrku. Grupa pod kierunkiem Przemysława Grządzieli zaprezentowała mieszankę tańca, pantomimy, żonglerki, marionetek, szczudeł, szybko nawiązała także kontakt z publicznością. Występ okazał się świetną zabawą dla widza w każdym wieku, w szczególności żywiołowo reagowały dzieci. Na podkreślenie zasługuje udział w spektaklu Iwony Cichosz – Miss Polski Niesłyszących i Miss Astera na Miss Deaf Word w Pradze. Jej udział dobitnie świadczy jak ważny w kontaktach międzyludzkich jest język ciała i ruch.

Teatr Pinezka zdobył wiele nagród i wyróżnień na festiwalach całego świata m.in. dwukrotne 1 miejsce na Baltic Festiwal Karlshamn’97,’99 /Szwecja/, 2 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Lalkarzy Solistów w Łodzi’99 czy 3 miejsce na Clown Festiwal Montbeliard’98 /Francja/.

Pinezka-(1).JPG

Pinezka-(3).JPG