Dodano: 5 października 2015

Spotkanie dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w obszarze pomocy społecznej z terenu powiatu świeckiego

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie dotyczące budowania Lokalnej Strategii Rozwoju dla LGD „Gminy Powiatu Świeckiego” w obszarze obejmującym rozwiązywanie problemów związanych z wykluczeniem społecznym i ubóstwem.

Spotkanie odbędzie się w dniu 08 października 2015r. o godz. 10:00 (czwartek) w pomieszczeniu konferencyjno-biurowym (parter) LGD „Gminy Powiatu Świeckiego”, ul. Chmielniki 2b.

W ramach priorytetowej osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego możliwe będzie finansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego realizacji działań na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym lub ubóstwem poprzez Lokalna Grupę Działania w zakresie instrumentu Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS).

Prosimy o aktywny udział w spotkaniu z uwagi na potrzebę wspólnej analizy i  wypracowania założeń w/w zakresie, które będziemy mogli wpisać do Lokalnej Strategii Rozwoju.

Ludwika Karczewska

Lokalna Grupa Działania

"Gminy Powiatu Świeckiego"

ul. Chmielniki 2b