Spotkanie w sprawie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej

Dodano: 4 marca 2022

W środę Burmistrz Nowego spotkał się z Prezesem Zarządu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej Panem Szymonem  Łepskim.

Gmina Nowe jest członkiem spółki SIM, która zamierza wybudować w Nowem blok mieszkalny.  Blok ma powstać na gminnej działce, która znajduje się  przy targowisku.  Obecnie trwają prace geodezyjne w celu wydzielenia działki a następnie zostanie ona przekazana do SIM. Przedstawiona lokalizacja posiada wszystkie potrzebne media, w związku z tym  prezes SIM wskazał, że planuje budowę  bloku do 2025 roku. O sposobie naboru na mieszkania będziemy informować Mieszkańców w miarę postępów prac.

Full page Monday Topessay.co.uk Promo Codes 2022 That it 's simple and safe to use Easton Essays.NewYorkEssays.com promo code Source Donato Source BestEssayTips.com Discount Codes, Promo Coupons and Vouchers 2022 ??