Spotkanie z przedsiębiorcami – Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego Covid 19

Dodano: 12 października 2020

Szanowni Państwo

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – partner Kujawsko – Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego S.A. w projekcie Granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorstw – zaprasza do składania wniosków na wsparcie inwestycyjne w ramach Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego Covid 19. W ramach pierwszego konkursu, który przeprowadzony został w dniach 1 – 5 czerwca 2020 r. wsparcie uzyskało 788 podmiotów gospodarczych na łączną kwotę 30 738 836,78 zł.

Kolejny nabór wniosków rozpocznie się w dniu 21 października br. Szczegółowe zasady konkursu oraz warunki uzyskania wsparcia zamieszczone są na stronie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Organizator konkursu planuje przeprowadzenie w formule on-line spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców z powiatu świeckiego w dniu 13 października 2020 r. o godzinie 10.00.

Rejestracja na spotkanie:

Zarejestrowane osoby przed spotkaniem otrzymają odpowiedni link stanowiący zaproszenie do udziału w spotkaniu za pośrednictwem platformy Microsoft Teams – potrzebny będzie komputer/tablet/telefon z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki.

Zespół Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

TORUŃSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.
ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń, e-mail: sekretariat@tarr.org.pl
tel. +48 (56) 699-55-00, 699-55-03 fax: +48 (56) 699-54-99