Sukces Sylwii Gracek w konkursie „Zamki Gotyckie”

Dodano: 6 czerwca 2012

We wtorek 5 czerwca na Zamku w Gniewie, odbył się finał konkursu wiedzy o zamkach gotyckich. Naszą gminę reprezentowała uczennica klasy VI c ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Nowem – Sylwia Gracek. Sylwia, pod kierunkiem Anny Kalinowskiej, przygotowując się do konkursu zgłębiała wiedzę o zamkach gotyckich znajdujących się m.in. w Nowem, Prabutach, Sztumie, Skarszewach, Lidzbarku Warmińskim, Olsztynie, Nidzicy i Rynie.
W dniu finału rozwiązywała bardzo trudny test, a w towarzystwie innych dzieci z gmin, które przystąpiły do Stowarzyszenia Gmin Zamków Gotyckich, zwiedzała zamek w Gniewie. Wielogodzinna praca i przyswajanie obszernego materiału nie poszły na marne. Sylwia zajęła III miejsce w tym konkursie. Serdecznie gratulujemy !

Sylwia.jpg

Accounting Homework Help Assignment Help Pay to write research paper EduBirdie Promo Code Assignment Writing Service Do My Coursework Write My Essay for Me Here! Do My Accounting Assignment Essay Help Corporation