Św. Hubert przyjechał na siwym koniu

Dodano: 29 października 2014

W nadzwyczaj zimny i wietrzny dzień odbywały się tegoroczne hubertusowskie gonitwy w Gospodarstwie Agroturystycznym Huzar w Nowem. Pomimo  niesprzyjającej pogody  do biegów stanęło ponad trzydzieści koni z okolicznych gospodarstw i  stadnin.  Na rozpoczęcie gonitw  odbyła  się uroczysta parada, podczas której zaprezentowali się odświętnie ubrani jeźdźcy oraz przystrojone konie. Następnie na nadwiślańskich błoniach odbyły się trzy gonitwy o puchar Burmistrza Nowego. Zwycięzcami gonitw byli: w kategorii seniorskiej Arkadiusz Kasperski z Jeździeckiego Klubu Sportowego „Czarna Podkowa” , w kategorii juniorskiej Laura Wołoszyn,  w kategorii dziecięcej Szczepan Nowicki z Gospodarstwa Agroturystycznego Huzar Nowe.  Po gonitwach uroczystej dekoracji zwycięzców  dokonał Burmistrz Nowego  wraz z Barbarą Lewandowską, która wraz z mężem Marcinem  zorganizowała biegi.  Na zakończenie zmarznięci kibice oraz uczestnicy biegów rozgrzali się przy ognisku zaś nadwątlone siły zregenerowali pyszną grochówką i gulaszem.

Laura-Wołoszyn---zwyciezca-kat--junior.JPG

Szczepan-Nowicki---zwyciezca-kat--dzieciecej.JPG

Arkadiusz-Kasperski---zwyciezca-kat-senior.JPG

Essay Help Corporation Help with Coursework University EduBirdie Promo Code Do My Coursework Accounting Homework Help Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Do My Accounting Assignment Assignment Help