Światło z Betlejem dotarło do Nowego

Dodano: 21 grudnia 2017

We środę  do Urzędu Gminy w Nowem dotarły zuchy z  Gromady Zuchowej „Czarne Jagódki” działające przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nowem. Zuchy złożyły życzenia  Burmistrzowi oraz przekazały Betlejemskie Światło Pokoju.

Dziękujemy Zuchom za pamięć.

Pay Someone To Do Accounting Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? EduBirdie Promo Code Do My Accounting Assignment Assignment Help Help with Coursework University Essay Help Corporation Write My Essay for Me!