V Kongres Kociewski już za rok

Dodano: 27 stycznia 2014

W sobotę 25 stycznia w tczewskiej Fabryce Sztuk odbyło się spotkanie inaugurujące prace przygotowawcze do V Kongresu Kociewskiego. Wśród gości znaleźli się parlamentarzyści, regionaliści, samorządowcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, na wymienienie zasługuje senator Andrzej Grzyb, profesor Maria Pająkowska-Kensik i  Ryszard Szwoch.   W dyskusji, prowadzonej przez Michała Kargula – przewodniczącego Zespołu Kongresowego,  poruszana była zasadność organizacji Kongresu, jego forma oraz tematyka.   Szeroka dyskusja jest podstawą do dalszych przemyśleń oraz sprecyzowania działań, które ustalone będą na kolejnym spotkaniu. Burmistrza Nowego na spotkaniu reprezentował Zbigniew Lorkowski.

Zdjęcia autorstwa Jacka Cherka.

IMG_4728.jpg

IMG_4731.jpg

IMG_4740.jpg

IMG_4789.jpg