Wakacje na sportowo – turniej tenisa stołowego

Dodano: 10 sierpnia 2016

W ramach akcji Wakacje na sportowo na Hali Widowiskowo- Sportowej, rozegrano turniej tenisa stołowego. W piątkowe przedpołudnie 5-go sierpnia do rywalizacji stanęli przedstawiciele szkół podstawowych i gimnazjalnych. Niespodzianką był występ jedynej dziewczyny Marceliny Gulc, która zdeklasowała wszystkich przeciwników i zajęła I miejsce. Na miejscu II uplasował się Marek Smeichel. Natomiast III pozycję zajął Jakub Steinborn.  Całe zawody odbyły się zgodnie z zasadami Fair- Play. Zwycięzcy otrzymali puchary, a pozostali zawodnicy pamiątkowe dyplomy.

Stolowy

Essay Help Corporation Assignment Help Write My Essay for Me! EduBirdie Promo Code Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Pay to write research paper Do My Accounting Assignment Pay Someone To Do Accounting