Walne zebranie członków OSP Mały Komorsk

Dodano: 25 marca 2014

W sobotę 22 marca br. w remizie OSP Mały Komorsk odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków OSP Mały Komorsk . W zebraniu uczestniczyli zaproszenie goście w osobach: P. Czesław Woliński – Burmistrz Nowego , P. Zbigniew Lorkowski – Z-ca Burmistrza Nowego , Maria Malinowska – V-ce Prezes Powiatowego Zarządu ZOSP RP, Grzegorz Matusiak – Prezes Miejsko-Gminnego Zarządu ZOSP RP w Nowem oraz Jarosław Steinborn – Komendant Gminny ZOSP RP w Nowem . Zebranie otworzył prezes jednostki Marian Wolicki, po czym dokonano wyboru prowadzącego zebrania, protokolanta i komisji uchwał i wniosków. Sprawozdanie z działalności jednostki za rok 2013 i plan działania na obecny rok przedstawił dh Adam Ziemer, sprawozdanie finansowe za 2013 rok i plan finansowy na rok 2014 , przedstawił Krzysztof Fijałkowski natomiast sprawozdanie Komisji Rewizyjnej odczytał Jędrzej Dembiński. Zarząd OSP jednogłośnie uzyskał absolutorium za rok sprawozdawczy . Podjęto uchwałę o podwyższeniu składki członkowskiej. W planie działania strażaków na 2014r. ustalono, że głównym zadaniem będzie naprawa i konserwacja dachu remizy . W trakcie zebrania uhonorowano pamiątkowym medalem (Krzyż Koronny) członka wspierającego P. Zygmunta Śmigerskiego z Nowego , za długoletnie wsparcie i wkład włożony w rozwój jednostki.

IMG_2925.JPG

IMG_2929.JPG

Do My Coursework Essay Help Corporation Help with Coursework University Pay to write research paper EduBirdie Promo Code Sociology Essay Help Write My Essay for Me Here! Do My Accounting Assignment I Don't Want to Write My Essay