Wsparcie dla nauki języka polskiego

Dodano: 16 grudnia 2020

Przedświąteczny okres sprzyja robieniu prezentów, a najlepsze prezenty to prezenty praktyczne. I takim praktycznym a jednocześnie bardzo potrzebnym prezentem jest komplet 30 podręczników „Polski krok po kroku” zakupiony przez gminę Nowe i przekazany do Szkoły Podstawowej w Radziwiłłowie na Ukrainie. Szkoła w Radziwiłłowie znajduje się w ładnym, zabytkowym budynku. W 2019 roku podczas wizyty Burmistrza Nowego odbyło się w niej spotkanie z dyrekcją i nauczycielami, którzy pokazali szkołę. W klasie polonistycznej znajdowały się pamiątki po szkole z okresu II Rzeczypospolitej. Języka polskiego uczy się obecnie ponad 160 uczniów, przy tej liczbie chętnych do nauki języka brakuje podręczników i pomocy dydaktycznych. W porozumieniu z nauczycielem zakupiono komplet 30 książek i przed świętami trafiły one do uczniów. Jest to druga inicjatywa, po zeszłorocznej wymianie dzieci z Nowego i z Radziwiłłowa, mająca na celu wzajemne poznanie kultury i języka.

Help with Coursework University Assignment Help Assignment Writing Service Write My Essay for Me Here! Can You Write My Essay in 3, 6, or 12 Hours? Essay Help Corporation Do My Accounting Assignment EduBirdie Promo Code