Wydłużenie terminu naboru ofert w otwartym konkursie ofert nr 4/2019

Dodano: 7 lutego 2019

Informuję, że nastąpiło wydłużenie terminu naboru ofert w konkursie nr 4/2019  w zakresie ochrony i promocji zdrowia w 2019 roku.   Nabór ofert wydłużono ze względu na zamieszczenie błędnego załącznika – niewłaściwego regulaminu konkursu na stronie www.gminanowe.pl.  Oferty w otwartym konkursie ofert należy składać do dnia 1 marca 2019 roku. W dniu jutrzejszym na stronach internetowych www.gminanowe.pl oraz bip.gminanowe.pl ukażą się Zarządzenia Burmistrza Nowego w sprawie korekty terminu naboru ofert. Przepraszamy zainteresowanych za zaistniała sytuację i zapraszamy do złożenia ofert.

Zbigniew Lorkowski

Zastępca Burmistrza

Tel. 607 136 011

Urząd Gminy w Nowem