Menu

Menu

Dane kontaktowe

Bezpłatne szkolenia ZUS m.in.: "Prawa i obowiązki dla osób prowadzących działalność oraz "świadczenie Mama 4 plus"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach online, które odbędą się w czerwcu. Pierwsze szkolenie pod nazwą „Prawa i obowiązki dla osób prowadzących działalność”,  zaplanowano na 11 czerwca na godz. 9.00. Drugie szkolenie odbędzie się 13 czerwca o godz. 9.00 i dotyczyć będzie rodzicielskiego świadczenia uzupełniającego, potocznie nazwanym świadczeniem Mama 4 plus.  Na szkolenia obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem e-mail sylwia.bratkowska-gburek@zus.pl - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Kolejne  szkolenie zaplanowano na 18 czerwca na godz. 10.00. Dotyczyć ono będzie zasad ustalenia okresu zasiłkowego oraz przyznawania prawa do świadczenia rehabilitacyjnego. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 16 czerwca pod adresem szkolenia_bydgoszcz@zus.pl.

 

Ostatnie czerwcowe szkolenie online „Potwierdzenia danych z ZUS na portalu PUE ZUS” odbędzie się 27 czerwca o godz. 9.00. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod adresem sylwia.bratkowska-gburek@zus.pl.

Wróć

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Nowe, Plac Św. Rocha 5, 86-170 Nowe
województwo kujawsko-pomorskie, powiat świecki

Dane identyfikacyjne

  • NIP: 5591898336
  • REGON: 092351038
  • TERYT (TERC): 0414063
[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie: Urząd Gminy Nowe